Usługi

Kancelaria oferuje usługi polegające na analizie umowy i związanych z nią dokumentów w celu ustalenia jakie mają Państwo możliwości działania (potrzebujemy umowy i wszystkich aneksów oraz zaświadczenia z banku o dokonanych spłatach). Ich ocena i przedstawienie zwykle jest bezpłatne. Dzięki temu mogą Państwo zdecydować czy prowadzenie sprawy to korzystna inwestycja, jeszcze przed poniesieniem jakichkolwiek kosztów!

Następnie mogą Państwo liczyć na poprowadzenie sprawy począwszy od wezwania do zapłaty po prawomocne rozstrzygnięcie ? a jeżeli będzie to konieczne ? jego egzekucję. Wystarczy, że pojawią się Państwo na jednej z rozpraw w sądzie. Resztę załatwimy my!

W ramach umów o kredyt indeksowany/denominowany pomagamy nie tylko otrzymać zwrot tej części pobranych rat, która stanowi nadpłatę nad ratami należnymi (przy ustaleniu, że kredyt jest kredytem złotowym z oprocentowaniem określonym w umowie), ale także unieważnienie całej umowy od początku. Dzięki pozwowi przygotowanemu przez Kancelarię, zawierającemu kompleksową argumentację nie muszą już Państwo wybierać pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami. Obniża to też ryzyko związane z prowadzeniem sprawy.

Bezpieczeństwo

To dla nas bezpieczeństwo przekazanych danych, dokumentów oraz zachowanie w tajemnicy informacji uzyskanych w ramach świadczonej pomocy prawnej.

Profesjonalizm

To dla nas umiejętności, wysoki poziom etyczny, doświadczenie, ciągły rozwój i odpowiedzialność.

Jakość

To dla nas zgodność z przepisami, skuteczność podejmowanych działań, kompetencje pracowników, wiarygodność.